Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zamyšlení...

 Dobrý podvečer..

Vždy jsem byl veden tak,ať dělám to co mně baví a když mně to baví,tak ať už to dělám pořádně.

A momentálně mně už delší dobu baví trénovat mladé kluky (holky).A tomu jsem podřídil svůj

rodinný život a snažim se plně klukům věnovat a tak nějak očekávam,že ti co chodí trénovat,

jsou zapálení pro tento sport. a chcou něco dokázat.(nechodíme do vyšívání nebo pionýra!)

Kopaná se odehrává na zeleném pažitu,a tak se hraje venku pod širým nebem.A holt,někdy

je nebe azurové,někdy plné mraku,deštivé.Sem tam nám foukne větříček,spadnou kapky..a jsou

i chvíle kdy se potíme už jen při chůzi.

Takže podstata tohoto článku....pro zamyšlení.

Když je počasí azurové,tak trávník praská ve švech..když je pošmourno..omlouvající sms se jen 

hrnou a důvody jsou různé..!!

tr.Dalibor

PS - klidně se můžete v komentářích vyjádřit..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkuji za rady

(Adamova, 4. 10. 2014 17:35)

Děkuji za Vaše rady :-D Budu se jimi řídit :-D

Fotbal to je hra ...

(Naňák, 3. 10. 2014 9:44)

Zdravím všechny příznivce tohoto sportu a obzvláště p. trenéra, se kterým musím jedině souhlasit, neb počasí není to co by mělo kluky od trénování odradit. Podle mě jde spíše o starostlivé maminky, které se o ty své děti bojí.
Jen příklad u nás: "Náš kluk po prvních zápasech vypadal, že bude na týdenní léčení a jednoduše jsme mu řekli, že jestli bude dělat to co mu říkáme či jíst a pít co má, tak bude moci dál chodit trénovat, ale v žádném případě jej neomluvíme ze školy jen kvůli jeho nedbalosti, když se řádně po tréninku či zápase neobleče. Dostal vytamíny a nějaké čaje, a když měl rýmu stačila voda se solí, do týdne byl v pohodě a přitom normálně chodil do školy i další zápas mohl jít hrát.
Takže není třeba s těch kluků dělat slečny, ale trocha domácí medicíny a disciplíny, pak budou v pohodě i při chmurných dnech. Stejně to nějaké zakašlání či posmrkávání k podzimu patří, takže strašit tu hned s antibiotiky apod mi přijde přehnané. Jen pro upřesnění, ikdyž je žena s dalšími dětmi doma, tak Bohdan dostal nařízené se do týdne vyléčit, jestli chce dál chodit na fotbal, no a za pár dní bylo po problému. Takže to jest můj pohled na věc, tak Sportu zdar a děkuji všem za trpělivost při čtení tohoto mého příspěvku. :-) JN.

Re: Fotbal to je hra ...

(staniček, 3. 10. 2014 17:29)

My jako děcka jsme trénovali i jak padali trakaře.Potom jsme šli do šaten ukázali jsme trenérům žákovské, dostali jsme par facek a šli domů. Hold jiná doba.

Počasí se nebojíme :-D

(Adamova, 1. 10. 2014 21:14)

Plně s Vámi souhlasím pane trenére. Jen pár slov za sebe ... bohužel s naším synem máme každoroční problém v období září, říjen kdy začně škola děti jsou pohromadě ve třídách a bohužel jsou mezi nimi také nemocné děti. V dnešní době si hold málo kdo dovolí jít s dítětem na paragraf. Pokud děti nemají zvýšené teploty a angíny tak chodí do školy a nachlazení se hned mezi nimi roznese. Chci jen podotknout, že mi se počasí nebojíme :-D Jen nechci ryskovat, že bych musela mít kluka doma dalších 14dní na antibiotikách. Jeden, dva tréninky Patrikovi vymluvím,ale další dva týdny bez tréninků a zápasů by dával za vinu mě. Dnes jsme se nezúčastnili tréninku jen s dobrým ůmyslem :-D
Sportu Zdar Adamova :-D

Re: Počasí se nebojíme :-D

(Naňák, 3. 10. 2014 9:50)

Paní Adamová,
jestli Vám můžu doporučit, tak jestli Vám na chřipku či nějaké nachlazení dává Váš děcký lékař(-ka) antibiotik, tak doporučuji změnu lékaře, neb tím jen více oslabujete tomu dítěti imunitu. Moje žena nedává dětem ani paralen (či jiné svinstva) na teplotu, takže to jde i bez toho. JN. :-)